Nometnes

Jau trešo gadu pēc kārtas organizējam bērnu dienas nometnes. Mazie dalībnieki nometnes laikā vienmēr bija priecīgi un apmierināti. Vairāki bērni mūsu nometnēs piedalās katru gadu. Kā arī nometņu dalībnieki ir kļuvuši par mūsu draugiem, kuri brauc ciemos pie mūsu dzīvniekiem un apmeklē jāšanas nodarbības.

 

Šīs vasaras foršākās nometnes notiks Maijrozēs!
Vai esi jau pieteicis savu bērnu šim interesantajam, izzinošajam un aktīvajam piedzīvojumam nedēļas garumā?
 
Svaigs gaiss, daba un mūsu draugi mājdzīvnieki – kas var būt labāks par aktīvu un izzinošu atpūtu lauku atmosfērā!
(Cena 250,00 eur ieskaitot PVN, par piecām dienām)
* dienas piedzīvojumu nometne
* ārpus telpām
* bērnu vecums 7-14 gadi, līdz 10 bērniem
* bērniem būs pieejamas siltas pusdienas, tējas pauzēs uzkodas
* komunikācija ar bērnu notiek bērnam ērtā valodā (latviešu, krievu vai angļu)
 
Nometņu norises datumi:
1. 12.07. – 16.07.2021.
2. 26.07. – 30.07.2021.
3. 02.08. – 06.08.2021.
4. 16.08. – 20.08.2021.
 
* Kontaktpersona –
Santa Varenberga, tālr. +371 20091070 (nometnes vadītāja)
– Nometnes ietvaros piedāvājam bērniem ne vien pasakainu atpūtu un izklaidi pie dabas, bet arī iespēju iegūt dažādas noderīgas zināšanas un apgūt dažādas prasmes par komunikāciju ar dzīvniekiem. Bērniem tiks sniegta informācija par dzīvnieku aprūpi un to, kā ar viņiem komunicēt, un būs iespēja šīs zināšanas pielietot praktiski – būs iespēja iepazīt, komunicēt un aprūpēt saimniecības iemītniekus.
Saimniecībā šobrīd dzīvo tādi dzīvnieki kā zirgi, poniji, ēzelis, mūlis, āzītis, truši un kaķi. Maijrozes var saukt arī par “Mazo dzīvnieku paradīzi”, jo saimniecības īpašnieki un darbinieki ikdienas rūpējās par visiem saimniecības iemītniekiem, lai nodrošinātu dzīvniekiem labsajūtu un pēc iespējas labākus dzīves apstākļus. Tādēļ bērniem būs iespēja komunicēt ar jaukiem un labi audzinātiem dzīvniekiem, kā arī pavadīt laiku sakoptā un tīrā vidē.
 
– Šī ir dienas nometne no pirmdienas līdz piektdienai (ieskaitot), no plkst. 9:00 līdz 17:00.
– Nometnē ir paredzētas šādas aktivitātes:
Ekskursija pa saimniecību; Laika pavadīšana ar saimniecības iemītniekiem un to aprūpe (zināšanu iegūšana par dzīvnieku aprūpi un drošu komunikāciju, un patīkama darbošanās ar viņiem); Vizināšanās, vingrošana un izjādes zirga mugurā instruktora pavadībā; Dažādu rokdarbu veikšana; Spēļu spēlēšana un citas aktivitātes; Fotosesija.
– Ja vēl šaubieties, vai Jūsu bērnam patiks šī nometne, aicinām apskatīt iepriekšējo gadu nometņu dalībnieku atsauksmes spiežot uz sekojošo saiti: https://www.facebook.com/stallismaijrozes/posts/1521038954705049
 
* Sīkāka informācija un pieteikšanās pa tālr. 20091070, Santa