PAR MUMS

 

Sers Vinstons Čērčils, savulaik, ir teicis: „Neviena dzīves stunda, kas tikusi pavadīta sedlos, nav tikusi veltīgi izniekota”. Savukārt, mēs ietekmīgo 20.gs. Apvienotās Karalistes politiķi gribētu papildināt, sakot, ka „Neviena dzīves stunda, kas pavadīta kopā ar zirgu nav tikusi veltīgi izniekota”.

Zirgs izsenis bijis cilvēkam blakus gan darba gaitās, gan kara laukā, gan pārvedot līgavu mājās, gan vedot tēvus smilšu kalniņā. Zirga kults un simbolika ir atrodama visās senajās civilizācijās, arī latviešu dainās zirgs ir ticis apdziedāts un cildināts. Senajam latvietim zirgs ir bijis goda un spēka apliecinājums.

Mūsdienu zirgs ieguvis vairākas citas lomas, tagad tas ir ne tikai cilvēka palīgs lauku darbos un pārvietošanās līdzeklis, bet arī partneris sportā, draugs un pat ārsts. Arī Latvijā jāšanas sporta popularitāte arvien pieaug. Vieni izvēlas zirgu, ar kuru īstenot savas sportiskās ambīcijas, citi kā draugu kopīgai laika pavadīšanai dodoties izjādēs uz mežu, un vienkāršai kopā būšanai, jo nav noslēpums, ka zirgs bieži vien var aizstāt labu psihoterapeitu. Atrašanās saskarsmē ar šo majestātisko un cēlo dzīvieku, noņem ikdienas stresu un uzlabo garastāvokli, māca pacietību un atbildību.

Kļūstot par zirga īpašnieku, ir jāatceras to, ka zirgs savā būtībā ir brīvību un sugas brāļu sabiedrību mīlošs savvaļas dzīvnieks, kas pieradis savu dzīvi pavadīt svaigā gaisā, tie ir priekšnoteikumi jūsu lielā mīluļa labsajūtai.

Mūsu mērķis ir radīt zirgam šos priekšnoteikumus, neaizmirstot arī par katra zirga individuālajām vajadzībām. Mūsu īpašā pieeja katram zirgam, palīdzēs sniegt jūsu mīlulim laimīgu un bezrūpīgu dzīvi.

Cilvēkiem, kuri vēl pagaidām neplāno kļūt par zirgu īpašniekiem, mēs palīdzēsim iepazīt zirga iekšējo pasauli un iemācīt pareizu saskarsmi ar to.


 

                                                            

roma

Romāns Semuss – mūsu galvenais tehniķis un mūsu “zelta rokas”, kurš ar cieņu izturas pret zirgiem un rūpējas par tiem, regulāri domājot kā uzlabot to dzīvi un to arī realizē. Beidzis Novorosijskas Jūras Akadēmiju.

                                                               

 

 

 

Marija Semusa – ar jāšanaIMG_42!s sportu nodarbojas kopš 2007.gada. Ir vairāku zirgu īpašniecei. Ar lielu entuziasmu rūpējas par saviem zirgiem un regulāri apkopo informāciju par jaunumiem zirgu dzīves kvalitātes uzlabošanas jomā. Ieguvusi bakalaura grādu datorzinātņu jomā.

 

 

 

                                                               

ilga4Ilga Bērziņa – Ar jāšanas sportu nodarbojas kopš 1994.gada. Savas sporta gaitas uzsākusi s/c „Kleisti”, kur trenējusies iejādes disciplīnā pie Latvijā nopelniem bagātākās treneres Astrīdas Belovzorovas. Bijusi iekļauta Latvijas izlases sastāvā, piedalījusies gan vietēja gan starptautiska mēroga sacensībās Krievijā, Somijā, Baltkrievijā, Lietuvā un Igaunijā. Vēlāk startējusi arī konkūra disciplīnā amatieru sacensībās.
Ieguvusi bakalura grādu reklāmas un sabiedrisko attiecību specialitātē. Kā arī ieguvusi C kategorijas trenera sertifikātu ar tiesībām strādāt par treneri jātnieku sportā.
Guvusi lielu praktisko pieredzi gan darbā ar zirgiem, gan jāšanas privātstundu pasniegšanā bērniem un pieaugušajiem. 

Pēdējos gados nopietni pievērsusies fotografēšanai, tāpēc saviem klientiem piedāvā jāšanas nodarbību apvienot ar nelielu fotosesiju.

                                                              

       

 

 

oljka

Olga Tutiņina

Augsti kvalificēta grāmatvede. Ieguvusi divas augstākās izglītības, tostarp maģistra grādu ekonomikā. Uzņēmumā ļoti stingri seko visiem finanšu un grāmatvedības procesiem. Ļoti mīl dzīvniekus. No darba brīvajā laikā labprāt dodas izjādēs.