ZIRGU PANSIJA

ZIRGU PANSIJA

Jūsu zirga ērtībām piedāvājam plašus, gaišus un visiem drošības standartiem atbilstošus boksus.

Boksu izmēri ir 4,2 x 3 metri.

Tajos tiek izmantoti augstvērtīgi skaidu pakaiši, kā arī uzkopšana notiek katru dienu.

Mūsu stallī zirgi tiek ēdināti tikai ar augstvērtīgu barību. Katram zirgam iespējams sastādīt individuālu ēdienkarti. Mēs piedāvājam auzas un dārzeņus no bioloģiskām saimniecībām, kā arī kvalitatīvu sienu un skābsienu. Alerģiskus zirgus iespējams ēdināt tikai ar mērcētu sienu.  Tāpat, pēc zirga īpašnieka vēlmēm, iespējams zirgu nodrošināt ar dažādām papildbarībām un vitamīniem.

Zirga īpašnieks savā prombūtnes laikā var absolūti droši uzticēt mums savu mīluli un būt pārliecināts, ka tiek izpildīti visi norādījumi saistībā ar zirga aprūpi, tāpat nepieciešamības gadījumā, iespējama arī medikamentu došana Jūsu zirgam.

Plaši pastaigu aploki tiek piedāvāti visas sezonas garumā. Aplokos zirgi tiek dalīti nelielās grupās, vadoties pēc zirgu raksturu saderības, lai līdz minimumam samazinātu iespējamo traumu risku.  Vasarā tiek piedāvātas plašas ganības, kuras ieskauj Medaines upe. Visiem zirgiem aplokos pieejamas komfortablas nojumes, lai vajadzības gadījumā, patvertos no nelabvēlīgiem laika apstākļiem. Tāpat kā boksos, aplokos zirgi tiek nodrošināti ar laizāmo Himalaju sāli un svaigu dzeramo ūdeni  un atkarība no sezonas, piebaroti ar sienu, skābsienu, auzām un dārzeņiem.

Šobrīd pieejams viens treniņu laukums ar smilšu segumu 40×70 m, taču nākotnē plānots ierīkot vairākus treniņu laukumus kā arī slēgto manēžu, lai tiktu nodrošināta iespēja trenēties arī nelabvēlīgos laika apstākļos.

Laukums tiek regulāri kopts ar profesionālu vācu laukuma līdzināšanas tehniku. 

Staļļa teritorijā atrodas arī dīķis, kurā iespējams veldzēties karstās vasaras dienās.

Staļļa teritorija ir privātīpašums, kur nepiederošām personām ieeja ir aizliegta.

Staļļa kompleksā ir uzstādīta mūsdienīga signalizācija, kā arī noslēgts līgums ar apsardzes firmu “Vega MS” , kas rūpējas par staļļa ” Maijrozes” iemītnieku un apmeklētāju drošību.

Staļļa ēkā uzstādītas 8 video novērošanas kameras ar nakts redzamību, lai arī nakts laikā būtu pārliecība par zirgu drošību.

Aploki papildus aprīkoti ar elektrisko ganu, kas zirga patvaļīgu izkļūšanu no aploka, padara praktiski neiespējamu.

Mēs sadarbojamies ar Latvijā vadošajiem veterinārārstiem un kalēju.

Nepieciešamības gadījumā Jūsu zirgam būs pieejami veterinārārsta Jura Tolpežņikova, Naura un Danas Laizānu, un kalēja pakalpojumi, tāpat ikviens zirga īpašnieks var pieaicināt arī savu iecienīto speciālistu.