JĀŠANAS APMĀCĪBA

 

Stallis „Maijrozes” piedāvā jāšanas apmācību gan bērniem, gan pieaugušajiem, gan iesācējiem, gan jātniekiem ar pieredzi, kas vēlas pilnveidot savas prasmes.  Treniņus vada sertificēta C kategorijas trenere Ilga Bērziņa, kura pati vairāku garumā ar panākumiem piedalījusies gan vietēja, gan starptautiska mēroga sacensībās jātnieku sportā. Ir guvusi vairāk kā 10 gadu praktisko pieredzi, vadot treniņu nodarbības jātnieku sportā.

Iespējamas gan individuālas nodarbības, gan nodarbības pavisam nelielās grupās (2-3 cilvēki). 

Nodarbību laikā jūs iemācīsieties ne tikai drošības tehniku,  pareizi sēdēt un vadīt zirgu, bet arī to pareizi kopt, sedlot un izprast tā personību, lai tas kļūtu par jūsu uzticamo sabiedroto. Trenere ar prieku atbildēs visiem jūsu jautājumiem, kas būs saistīti par un ap zirgiem.

Mūsu klientiem nav vecuma ierobežojumu.  Treneres pieredzē jaunākajam jātniekam bijuši vien 9 mēneši, bet vecākajam 80 gadi. Mazākie jātnieki var sēsties zirga mugurā arī kopā ar kādu no vecākiem vai treneri.

Visi staļļa „ Maijrozes”  zirgi ir ar nosvērtu raksturu un lielu pieredzi  jātnieku apmācībā. Ir zirgi, kas būs piemēroti pat ļoti maziem jātnieciņiem, gan arī ar straujāku temperamentu pieredzējušiem jātniekiem.

 


 Ko vilkt mugurā pirmajā nodarbībā

Atkarībā no sezonas un laika apstākļiem, mugurā jāvelk brīvs apģērbs, kurā būs ērti kustēties.

Apavi:  piemērotākie būs slēgti apavi ar stingru zoli bez papēžiem

Bikses: elastīgas treniņtērpa tipa bikses, vēlams bez biezām vīlēm kājas iekšpusē, lai neveidotos noberzumi.

Cimdi: neatkarīgi no sezonas plānāki vai biezāki cimdi, lai aizsargātu jātnieka rokas no iespējamiem noberzumiem ar pavadu.

Ķiveres un aizsargvestes: Bērniem līdz 16 gadu vecumam ķiveres un aizsargvestes lietošana katrā nodarbībā ir obligāta. Pirmajās nodarbībās bērnus ar ķiverēm un aizsargvestēm nodrošinās stallis. Rūpējoties par drošību, arī pieaugušajiem nodarbībās ieteicams lietot aizsargķiveres.

Ja jāšanas nodarbības izlemsiet apmeklēt regulāri, iespējams arī  iegādāties speciālu jātnieku apģērbu, kas nopērkams specializētā jāšanas sporta preču veikalā.

Tālr.: +371 26544693 Ilga

!IESPĒJAMS IEGADĀTIES DĀVANU KARTES!